ruet

TERE TULEMAST!

Osteopaatiline meditsiin on oma tõhusust tõestanud juba enam kui sajandi vältel. Käesoleval hetkel on osteopaatilise abi osutamine õiguslikult reguleeritud rohkem kui 12 riigis, veel 14 riigis sellesuunaline protsess praegu veel käib. USAs ja Suurbritannias on osteopaadi abi poole pöördumine kulukas lõbu ja seetõttu makstakse see kinni meditsiinikindlustuse vahenditest. Venemaal võib osteopaadina töötada ainult arst, kes on pärast kõrgkooliõpinguid spetsialiseerunud osteopaatiale ning edukalt läbinud vastava teooriakursuse ja praktika. Eestis ei ole osteopaatiline meditsiin seadusega reguleeritud ning kuulub lihtsalt mingite teenuste valdkonda… Järeldusi võite ise teha.

Osteopaadi eesmärk on võita inimene tagasi normaalsele elule, käsitledes organismi kui keha, hinge ja tahte ühtset holistilist tervikut. Sümptomaatika võib olla väga mitmesugune: osteopaatia töötab kaebuste põhjustega – kudede struktuurimuutustega ja keha biomehaanika häiretega, mis ajapikku võivad saada erinevate valude ja muude probleemide põhjustajaks. Ja see pole veel kaugeltki kõik.

Galerii

Galerii lehel näete kõiki meie kooli pilte

Meie koolitused

Manuaalpraktikate kool

Strukturaalteraapia
Strukturaalosteopaatia (manuaalteraapia) uurib tugi- ja liikumiselundkonna tööd. Patoloogiaid käsitletakse biomehaanika seisukohast: lülisambalülide ja muude luude nihkeid, liigesehaigusi; lihaste, fastsiate ja kõõluste  ning neid läbivate struktuuride ülepingetest tekkinud muutusi. Kõik sellised kahjustused toovad endaga kaasa paikseid ilminguid tursete ja valuaistingute näol, mis tekivad närvilõpmete ärritusest.

Kursus algab:

27.09.2018

Vistseraalteraapia
Vistseraalosteopaatia ja manuaalteraapia  kursus on suunatud siseelundite ja elundsüsteemide haiguste põhjuste uurimisele (hingamis-, seede-, kuse-suguelundkond, närvisüsteem ja südame-veresoonkond).

Kursus algab:

22.09.2018

Kraniaalteraapia
Kraniaalteraapia on nüüdisaegsete teraapiate üks pehmemaid ja samas sügavaima toimega meetodeid. See mõjutab nii haiguste füüsilisi kui psühholoogilisi põhjuseid, mille puhul muud meetodid on võimetud.

Kursus algab:

15.09.2018

Irina Nikolajeva

Врач, окончила мед. факультет Тартуского Университета.

Spetsialiseerumine:

Остеопатия D.O., Восточно-Европейская школа остеопатии. Классическая акупунктура (г.Киев, проф. Е. Мачерет и г.Рига, проф. Н. Николаев) массаж, лечебная физкультура и коррекционные техники (г.Киев, проф. Ж. Асатрян).

Курсы повышения квалификации:

  • краниальносакральная терапия
  • висцеральная остеопатия
  • психосоматическая терапия
  • классическая акупунктура, су-джок терапия
  • миофасциальный релиз
  • сколиозы
  • постурология, подология
  • эстетическая остеопатия (лицо, тело)

Услуги: сеансы остеопатического лечения для детей и взрослых, профилактика и общее оздоровление.

Töökogemus üle 20 aasta