ruet

Strukturaalteraapia

Strukturaalteraapia (manuaalsed ja osteopaatilised tehnikad)

Strukturaalosteopaatia (manuaalteraapia) uurib tugi- ja liikumiselundkonna tööd. Patoloogiaid käsitletakse biomehaanika seisukohast: lülisambalülide ja muude luude nihkeid, liigesehaigusi; lihaste, fastsiate ja kõõluste  ning neid läbivate struktuuride ülepingetest tekkinud muutusi. Kõik sellised kahjustused toovad endaga kaasa paikseid ilminguid tursete ja valuaistingute näol, mis tekivad närvilõpmete ärritusest.

Strukturaalosteopaatia ja manuaalteraapia on tõhusad tugi- ja liikumiselundkonna haiguste profülaktikas, organismi taastamiseks pärast sportimist ja rasket füüsilist koormust, traumasid ja stresse, mis on seotud organismi füsioloogilise seisundiga (sh rasedusperioodil). Krooniliste patoloogiate korral saab pikendada remissiooni perioodi ja aidata parandada kliendi üldist enesetunnet.

Igal seminaril omandatakse mitu tõhusat protokolli, mida saab kohe ka oma töös rakendada.

Seminaride tsükli läbinud saavad võimaluse astuda tasuta Manuaalpraktikute Assotsiatsiooni liikmeks ja saada isiklik virtuaalkabinet veebilehel osteonika.ee jaotuses „assotsiatsioon-professionaal“, kus on Teie pilt, kontaktandmed ja läbitud seminaride loetelu ning lisaks ligipääs õppematerjalidele (sõltub Koolis õpitud kursustest).